PL eng

AEROBIK W FITNESS KLUBIE MULTIFIT - plan zajęć na miesiąc bieżący
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8.15 ZAJĘCIA UJĘDRNIAJĄCO-WYSZCZUPLAJĄCE
Ania Dawidziuk
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Agnieszka Kozioł
TRENING OBWODOWY
Edyta
9.15 PILATES
Edyta
BRZUCH UDA POŚLADKI
Edyta
PILATES
Gosia Chomczyk
GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA
Edyta
PILATES
Edyta
9.00 JOGA
Ula Sienkiewicz
10.00 10.15 KETTLEBELL (BUP)
Marlena
WAGA W DÓŁ (TAŚMY TYPU TRX)
Marlena
11.00 MULTI WORKOUT
Emilia
14.00 TRENING WYSZCZUPLAJĄCY
Ania Dawidziuk
16.00 TRENING METABOLICZNY
Piotr
BODY PERFECT
Ania Dawidziuk
MULTI WORKOUT
Emilia
BODY PERFECT
Ania Dawidziuk
17.00 MULTI WORKOUT
Emilia
PILATES / STRETCHING
Ania Dawidziuk
TRENING INTERWAŁOWY
Marlena
PILATES / STRETCHING
Ania Dawidziuk
SALSATION
Marta Jemielity
18.00 BRZUCH UDA POŚLADKI
Ania Czech
BRZUCH / UDA / POŚLADKI
Ania Dawidziuk
ZAJĘCIA Z TAŚMAMI TYPU TRX
Marlena
JOGA

Ula Sienkiewicz
REEBOK BAR + MOCNY BRZUCH
Marlena
19.00 STRETCHING / JOGA
Ania Czech
GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA
Edyta
BRZUCH / UDA / POŚLADKI
Ania Czech
STEP / BUP
Edyta
MULTI WORKOUT
Emilia
20.00 20.10 SALSATION
Marta Jemielity
PILATES
Edyta
ZUMBA
Aaron
20.15 PILATES
Gosia Chomczyk

ZUMBA - połączeniem tańca i aerobiku z latynoamerykańską i międzynarodową muzyką. Dzięki prostym krokom tanecznym powstał dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness.

Zajęcia składają sie z szybkich i wolnych rytmów, stosowane kroki taneczne są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki: pośladki, nogi, dolne partie pleców, brzuch i ramiona.
Aby opanować Zumbę niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych, dlatego nie tylko osoby tańczące odnajdują się w tych zajęciach. Podczas zajęć powstaje luźna atmosfera zabawy co dodaje odwagi nietańczącym, nowo dołączającym do grupy i tym którzy do tej pory nie przepadali za zajęciami fitness.

SALSATION - jeden z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański. Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności - dlatego w nazwie użyte zostało słowo "sensation", oznaczające odczucia i wrażenia.

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.

TRENING OBWODOWY (ACT) - opiera się na ćwiczeniach aerobowych z obciążeniem lub bez. Ma on na celu zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, zwiększenie siły oraz wytrzymałości.

INTERVALL AEROBIK - naprzemienne łączenie aerobiku typu "hi-lo" o dużej intensywności z ćwiczeniami wzmacniającymi (body sculpt) o małej intensywności. Zaletą jest wykonanie większej pracy fizycznej w podobnym czasie. Poprawia kondycję, wzmacnia układ krążenia.

REEBOK BAR - Zajęcia o maksymalnej intensywności. Jest to połączenie treningu wytrzymałościowego z siłowym. Powoduje wyszczuplenie sylwetki, wzrost siły i wytrzymałości mięśni, bez widocznego zwiększania ich obwodów. Trening ten jest najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem na osiągniecie wysokiej formy. Według badań naukowych, wzmożone spalanie kalorii trwa jeszcze 12 godzin po zakończeniu treningu.

BODY SCULPT - trening skupiony ma rzeźbieniu i wzmacnianiu wszystkich mięśni ciała. Polega na budowaniu wytrzymałości i zwiększeniu rozciągnięcia mięśni. Często prowadzony z wykorzystaniem przyrządów: obciążników, gum i stepów.

STEP - polega na rytmicznym wchodzeniu na specjalną platformę, kroki są ułożone w sekwencje, dzięki czemu ćwiczenia nie są monotonne. Step wymaga dobrej koordynacji ruchów oraz poczucia rytmu. Wysokość stepu podczas ćwiczeń może być różna i uzależniona jest od kondycji i stopnia opanowania sekwencji kroków. Rezultat to zgrabne uda i jędrne pośladki.

BODY PERFECT - trening siłowo-wytrzymałościowy, o średniej intensywności. Najlepszy i najbardziej skuteczny sposób na szybkie wyrzeźbienie całego ciała i pozbycie się tkanki tłuszczowej.

TRENING METABOLICZNY - Trening podzielony na dwa elementy: fazę wyższego i niższego tętna w trakcie wykonywania ćwiczeń. Zajęcia mają na celu przyspieszyć metabolizm, zwiększyć kondycję i wzmocnić mięśnie. Połączenie treningu wzmacniającego z wytrzymałościowym. Rozgrzewka 6 minut, część główna 30 minut, 15 minut rozciągania po treningu.

ZAJĘCIA Z SYSTEMEM TAŚM PODWIESZANYCH TYPU TRX - prowadzone wyłącznie przez certyfikowanych instruktorów TRX, pozwalają wysmuklić sylwetkę, zbudować siłę. Są też na tyle bezpieczne, że stanowią świetną formę aktywności fizycznej dla ludzi z problemami kręgosłupa, a niekiedy potrafią być świetną zaawansowaną rehabilitacją po urazach przebytych w przeszłości.

MULTI WORKOUT - zajęcia wzmacniające całe ciało, kształtujące sylwetkę i spalające tkankę tłuszczową. Połączenie treningu obwodowego, siłowego z elementami interwałowymi. Podczas treningu są zaangażowane do pracy różne grupy mięśniowe. Wykorzystane są różnego rodzaju akcesoria: ciężarki, gumy, stepy, piłki, bosu, sztangi. Trening zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych, gdyż ćwiczenia można wykonywać w dopasowanej dla siebie intensywności. Moc, wysiłek i duża dawka endorfin po treningu!

PILATES - to system celowych ruchów, kontroli oddechu, dążenia do harmonii, poprawiania wytrzymałości, elastyczności ciała. Pilates wzmacnia brzuch, dolną część kręgosłupa, pośladki, buduje bardzo silne centrum jako podstawę każdego ruchu. Instruktorzy stale nakazują ściągać brzuch, pośladki - a technika Pilatesa sama w sobie wymaga precyzji i kontroli, ciągłej pracy wielu grup mięśniowych. Pilates pracuje mocno głęboko w ciele wynajdując wyizolowane mięśnie, odkrywa je i koryguje nierówności. Pilates stanowi również doskonałe uzupełnienie w rehabilitacji, wykorzystywany jest w terapii. Dodatkową atrakcją są elementy jogi, prowadzone w układach choreograficznych. Takie ćwiczenia mają na celu korzystne wpłynięcie na układ krążenia i serce, jak również ujędrnienie, uelastycznienie i wzmocnienie ciała oraz kształtowanie brzucha i talii przy jednoczesnej pracy nad rzeźbą całego ciała.

JOGA - forma ruchu mająca na celu odblokowanie kanałów energetycznych, dających witalność. Praca nad powiększeniem zakresu ruchomości w stawach, wydłużaniem mięśni i ścięgien, prawidłowym przebiegiem faz oddychania.

BUP - BRZUCH / UDA / POŚLADKI - forma ćwiczeń siłowych wzmacniających odpowiednie partie mięśniowe. Spalanie tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie jest najczęściej magazynowana. ćwiczenia rozciągające.

GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA - zestaw ćwiczeń mieszanych mający na celu wyszczuplenie sylwetki oraz wzmocnienie poszczególnych mięśni ciała. Podczas zajęć poprawiamy kondycję i koordynację ruchową. Forma ćwiczeń skierowana szczególności do osób mających problemy z nadwagą i kręgosłupem, starszych, nie przepadających za układami choreograficznymi.

FAT BURNER - klasyczny trening mieszany - naprzemianstronna praca tlenowa i siłowa; część tlenowa w formie hi-lo, część siłowa w formie ćwiczeń wzmacniających mięśnie nóg, pośladków, brzucha i grzbietu; zajęcia te poprawiają kondycję i wytrzymałość oraz pozbawiają nadmiernej ilości tłuszczu; zajęcia dla średnio zaawansowanych o dużej i średniej intensywności.

 


Hosting: Szu.pl