PL eng

AEROBIK W FITNESS KLUBIE MULTIFIT - plan zajęć na miesiąc bieżący
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8.15 ZAJĘCIA Z TAŚMAMI TYPU TRX
Maciek
TRENING OBWODOWY
Edyta
9.15 PILATES
Edyta
BRZUCH UDA POŚLADKI
Edyta
GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA
Edyta
PILATES
Edyta
9.00 JOGA
Ula Sienkiewicz
10.00 10.15 BRZUCH / UDA / POŚLADKI
Marlena
ZAJĘCIA Z TAŚMAMI TYPU TRX
Marlena
16.00 BODY PERFECT
Ania Dawidziuk
MULTI WORKOUT
Emilia
BODY PERFECT
Ania Dawidziuk
17.00 MULTI WORKOUT
Emilia
PILATES
Ania Dawidziuk
BRZUCH / UDA / POŚLADKI
Marlena
PILATES
Ania Dawidziuk
18.00 BRZUCH UDA POŚLADKI
Ania Czech
BRZUCH / UDA / POŚLADKI
Ania Dawidziuk
ZAJĘCIA Z TAŚMAMI TYPU TRX
Marlena
JOGA

Ula Sienkiewicz
REEBOK BAR + MOCNY BRZUCH
Marlena
19.00 STRETCHING / JOGA
Ania Czech
GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA
Edyta
BRZUCH / UDA / POŚLADKI
Ania Czech
STEP / BUP
Edyta
MULTI WORKOUT
Emilia
20.00 20.10 SALSATION
Marta Jemielity
PILATES
Edyta
ZUMBA
Aaron
20.15 PILATES
Gosia Chomczyk

ZUMBA - połączeniem tańca i aerobiku z latynoamerykańską i międzynarodową muzyką. Dzięki prostym krokom tanecznym powstał dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness.

Zajęcia składają sie z szybkich i wolnych rytmów, stosowane kroki taneczne są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki: pośladki, nogi, dolne partie pleców, brzuch i ramiona.
Aby opanować Zumbę niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych, dlatego nie tylko osoby tańczące odnajdują się w tych zajęciach. Podczas zajęć powstaje luźna atmosfera zabawy co dodaje odwagi nietańczącym, nowo dołączającym do grupy i tym którzy do tej pory nie przepadali za zajęciami fitness.

SALSATION - jeden z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański. Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności - dlatego w nazwie użyte zostało słowo "sensation", oznaczające odczucia i wrażenia.

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.

TRENING OBWODOWY (ACT) - opiera się na ćwiczeniach aerobowych z obciążeniem lub bez. Ma on na celu zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, zwiększenie siły oraz wytrzymałości.

FITNESS CIRCUIT - siłownia i kardio w jednym. Fitness Circuit skutecznie likwiduje tkankę tłuszczową i podwyższa metabolizm, poprawia kondycję, wzmacnia i ujędrnia całe ciało. Tętno osób ćwiczących waha się w granicach 70% - 85% tętna maksymalnego. Zajęcia prowadzone są w grupach kilkuosobowych. 

FAT BURNER - klasyczny trening mieszany - naprzemianstronna praca tlenowa i siłowa; część tlenowa w formie hi-lo, część siłowa w formie ćwiczeń wzmacniających mięśnie nóg, pośladków, brzucha i grzbietu; zajęcia te poprawiają kondycję i wytrzymałość oraz pozbawiają nadmiernej ilości tłuszczu; zajęcia dla średnio zaawansowanych o dużej i średniej intensywności.

INTERVALL AEROBIK - naprzemienne łączenie aerobiku typu "hi-lo" o dużej intensywności z ćwiczeniami wzmacniającymi (body sculpt) o małej intensywności. Zaletą jest wykonanie większej pracy fizycznej w podobnym czasie. Poprawia kondycję, wzmacnia układ krążenia.

REEBOK BAR - Zajęcia o maksymalnej intensywności. Jest to połączenie treningu wytrzymałościowego z siłowym. Powoduje wyszczuplenie sylwetki, wzrost siły i wytrzymałości mięśni, bez widocznego zwiększania ich obwodów. Trening ten jest najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem na osiągniecie wysokiej formy. Według badań naukowych, wzmożone spalanie kalorii trwa jeszcze 12 godzin po zakończeniu treningu.

BODY SCULPT - trening skupiony ma rzeźbieniu i wzmacnianiu wszystkich mięśni ciała. Polega na budowaniu wytrzymałości i zwiększeniu rozciągnięcia mięśni. Często prowadzony z wykorzystaniem przyrządów: obciążników, gum i stepów.

STEP - polega na rytmicznym wchodzeniu na specjalną platformę, kroki są ułożone w sekwencje, dzięki czemu ćwiczenia nie są monotonne. Step wymaga dobrej koordynacji ruchów oraz poczucia rytmu. Wysokość stepu podczas ćwiczeń może być różna i uzależniona jest od kondycji i stopnia opanowania sekwencji kroków. Rezultat to zgrabne uda i jędrne pośladki.

BODY PERFECT - trening siłowo-wytrzymałościowy, o średniej intensywności. Najlepszy i najbardziej skuteczny sposób na szybkie wyrzeźbienie całego ciała i pozbycie się tkanki tłuszczowej.

PILATES - to system celowych ruchów, kontroli oddechu, dążenia do harmonii, poprawiania wytrzymałości, elastyczności ciała. Pilates wzmacnia brzuch, dolną część kręgosłupa, pośladki, buduje bardzo silne centrum jako podstawę każdego ruchu. Instruktorzy stale nakazują ściągać brzuch, pośladki - a technika Pilatesa sama w sobie wymaga precyzji i kontroli, ciągłej pracy wielu grup mięśniowych. Pilates pracuje mocno głęboko w ciele wynajdując wyizolowane mięśnie, odkrywa je i koryguje nierówności. Pilates stanowi również doskonałe uzupełnienie w rehabilitacji, wykorzystywany jest w terapii. Dodatkową atrakcją są elementy jogi, prowadzone w układach choreograficznych. Takie ćwiczenia mają na celu korzystne wpłynięcie na układ krążenia i serce, jak również ujędrnienie, uelastycznienie i wzmocnienie ciała oraz kształtowanie brzucha i talii przy jednoczesnej pracy nad rzeźbą całego ciała.

JOGA - forma ruchu mająca na celu odblokowanie kanałów energetycznych, dających witalność. Praca nad powiększeniem zakresu ruchomości w stawach, wydłużaniem mięśni i ścięgien, prawidłowym przebiegiem faz oddychania.

BUP - BRZUCH / UDA / POŚLADKI - forma ćwiczeń siłowych wzmacniających odpowiednie partie mięśniowe. Spalanie tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie jest najczęściej magazynowana. ćwiczenia rozciągające.

BODY ART - współczesna, fitnessowa odmiana jogi. ćwiczenia są bardziej urozmaicone i mają większe tempo. Zajęcia Body Art wzmacniają mięśnie całego ciała, mają charakter relaksacyjny i rozciągający. Wiele ćwiczeń i pozycji zaczerpniętych jest z treningu Pilates, jogi, stretchingu. 

GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA - zestaw ćwiczeń mieszanych mający na celu wyszczuplenie sylwetki oraz wzmocnienie poszczególnych mięśni ciała. Podczas zajęć poprawiamy kondycję i koordynację ruchową. Forma ćwiczeń skierowana szczególności do osób mających problemy z nadwagą i kręgosłupem, starszych, nie przepadających za układami choreograficznymi.

SENSUAL BODY - nieschematyczne zajęcia fitness pozwalające na uwolnienie emocji oraz poprawienie świadomości własnego ciała. Wprowadzając się w atmosferę komfortu i relaksu przełamujemy bariery związane z naszym ciałem, uczymy się płynności ruchów, poprawiamy koordynację ruchową oraz pozbywamy się wszelkich napięć. Ćwiczenia przeznaczone dla osób w każdym wieku, każdej płci, w każdym stopniu zaawansowania ruchowego. Brak ograniczeń to istota Sensual Body.

AEROBOX - bezkontaktowa forma zajęć, łącząca klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki. W trakcie treningu wykorzystywane są:
- bokserskie kombinacje uderzeń
- kopnięcia typowe w kickboxingu
- wyskoki charakterystyczne w muai thai

MULTI WORKOUT - zajęcia wzmacniające całe ciało, kształtujące sylwetkę i spalające tkankę tłuszczową. Połączenie treningu obwodowego, siłowego z elementami interwałowymi. Podczas treningu są zaangażowane do pracy różne grupy mięśniowe. Wykorzystane są różnego rodzaju akcesoria: ciężarki, gumy, stepy, piłki, bosu, sztangi. Trening zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych, gdyż ćwiczenia można wykonywać w dopasowanej dla siebie intensywności. Moc, wysiłek i duża dawka endorfin po treningu!

ZAJĘCIA Z SYSTEMEM TAŚM PODWIESZANYCH TYPU TRX - prowadzone wyłącznie przez certyfikowanych instruktorów TRX, pozwalają wysmuklić sylwetkę, zbudować siłę. Są też na tyle bezpieczne, że stanowią świetną formę aktywności fizycznej dla ludzi z problemami kręgosłupa, a niekiedy potrafią być świetną zaawansowaną rehabilitacją po urazach przebytych w przeszłości.

 


Hosting: Szu.pl