Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
JOGA
Sala 1
09:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula Sienkiewicz
PILATES
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
BPU
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
PILATES
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
Gimnastyka Wyszczuplająca
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
PILATES
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
BPU
Sala 1
10:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka
CELLULIT KILLER
Sala 1
10:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
BPU
Sala 1
10:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
BPU
Sala 1
10:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
BPU
Sala 1
10:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
MULTI WORKOUT
Sala 1
11:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka
TRENING WYSZCZUPLAJĄCY
Sala 1
14:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
TRENING FUNKCJONALNY
Sala 1
16:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Maciek Wojewódko
BPU
Sala 1
16:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
MULTI WORKOUT
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka
PILATES
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Wioletta
TRENING INTERWAŁOWY (TABATA)
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
TRENING FUNKCJONALNY
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Maciek Wojewódko
PILATES
Sala 1
17:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
BPU
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
MULTI WORKOUT
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka
JOGA
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula Sienkiewicz
TRENING INTERWAŁOWY (TABATA)
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
BPU
Sala 1
18:10
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
YOGA STRONG & FLEX
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Wioletta
Gimnastyka Wyszczuplająca
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
BPU
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
STEP /BUP
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
CELLULIT KILLER
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
PILATES
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
YOGA STRONG & FLEX
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Wioletta
PILATES
Sala 1
20:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka Trębicka
SALSATION
Sala 1
20:10
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Marta Jemielity

Poniedziałek

  • PILATES
    09:15
  • BPU
    10:15
  • MULTI WORKOUT
    17:00
  • BPU
    18:00
  • YOGA STRONG & FLEX
    19:00
  • SALSATION
    20:10

Wtorek

  • BPU
    09:15
  • TRENING WYSZCZUPLAJĄCY
    14:15
  • TRENING FUNKCJONALNY
    16:00
  • PILATES
    17:00
  • BPU
    18:10
  • Gimnastyka Wyszczuplająca
    19:00
  • PILATES
    20:00

Środa

  • PILATES
    09:15
  • BPU
    10:15
  • TRENING INTERWAŁOWY (TABATA)
    17:00
  • MULTI WORKOUT
    18:00
  • BPU
    19:00
  • YOGA STRONG & FLEX
    20:00

Czwartek

  • Gimnastyka Wyszczuplająca
    09:15
  • TRENING FUNKCJONALNY
    17:00
  • JOGA
    18:00
  • STEP /BUP
    19:00
  • PILATES
    20:00

Piątek

  • PILATES
    09:15
  • BPU
    10:15
  • BPU
    16:00
  • PILATES
    17:00
  • TRENING INTERWAŁOWY (TABATA)
    18:00
  • CELLULIT KILLER
    19:00

Sobota

  • JOGA
    09:00
  • BPU
    10:00

Niedziela

  • CELLULIT KILLER
    10:00
  • MULTI WORKOUT
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
Sala 1
10:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka
Sala 1
10:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
Sala 1
10:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
Sala 1
10:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
Sala 1
16:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
Sala 1
18:10
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech

Poniedziałek

  • Ania Dawidziuk
    10:15
  • Ania Czech
    18:00

Wtorek

  • Edyta Żamojda
    09:15
  • Ola
    18:10

Środa

  • Ania Dawidziuk
    10:15
  • Ania Czech
    19:00

Piątek

  • Ania Dawidziuk
    10:15
  • Ania Dawidziuk
    16:00

Sobota

  • Emilka
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
16:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Maciek Wojewódko
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Maciek Wojewódko

Wtorek

  • Maciek Wojewódko
    16:00

Czwartek

  • Maciek Wojewódko
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Wioletta
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka Trębicka

Poniedziałek

  • Ania Dawidziuk
    09:15

Wtorek

  • Wioletta
    17:00
  • Edyta Żamojda
    20:00

Środa

  • Edyta Żamojda
    09:15

Czwartek

  • Agnieszka Trębicka
    20:00

Piątek

  • Edyta Żamojda
    09:15
  • Ania Dawidziuk
    17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Wioletta
Sala 1
20:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Wioletta

Poniedziałek

  • Wioletta
    19:00

Środa

  • Wioletta
    20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
14:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Dawidziuk

Wtorek

  • Ania Dawidziuk
    14:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
11:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Emilka

Poniedziałek

  • Emilka
    17:00

Środa

  • Emilka
    18:00

Niedziela

  • Emilka
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
10:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola

Piątek

  • Ola
    19:00

Niedziela

  • Ola
    10:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula Sienkiewicz
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula Sienkiewicz

Czwartek

  • Ula Sienkiewicz
    18:00

Sobota

  • Ula Sienkiewicz
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
17:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola

Środa

  • Ola
    17:00

Piątek

  • Ola
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda

Czwartek

  • Edyta Żamojda
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Żamojda

Wtorek

  • Edyta Żamojda
    19:00

Czwartek

  • Edyta Żamojda
    09:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
20:10
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Marta Jemielity

Poniedziałek

  • Marta Jemielity
    20:10