Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
JOGA
Sala 1
09:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
Gimnastyka Wyszczuplająca
Sala 1
09:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
10:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
SUPER SYLWETKA
Nowość
11:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
JOGA
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
BODY SHAPE
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Herbaczewska
JOGA
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
SUPER SYLWETKA
Sala 1
18:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
SALSATION
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Milena
YOGA TERAPEUTYCZNA
Sala 1
19:00
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.
BRZUCH/UDA/POŚLADKI
Sala 1
19:15
Wolne miejca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech

Poniedziałek

  • JOGA
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:00

Wtorek

  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    09:15
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    18:00
  • SALSATION
    19:00

Środa

  • BODY SHAPE
    18:00
  • YOGA TERAPEUTYCZNA
    19:00

Czwartek

  • Gimnastyka Wyszczuplająca
    09:15
  • JOGA
    18:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    19:15

Piątek

  • SUPER SYLWETKA
    18:00

Sobota

  • JOGA
    09:00
  • BRZUCH/UDA/POŚLADKI
    10:15

Niedziela

  • SUPER SYLWETKA
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Nowość
11:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.

Piątek

  • Iwona G.
    18:00

Niedziela

  • Iwona G.
    11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.

Czwartek

  • Edyta Ż.
    09:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Edyta Ż.
Sala 1
10:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Iwona G.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ola S.
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech
Sala 1
19:15
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Czech

Poniedziałek

  • Ania Czech
    19:00

Wtorek

  • Edyta Ż.
    09:15
  • Ola S.
    18:00

Czwartek

  • Ania Czech
    19:15

Sobota

  • Iwona G.
    10:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
09:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.

Sobota

  • Ula S.
    09:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ania Herbaczewska

Środa

  • Ania Herbaczewska
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Milena

Wtorek

  • Milena
    19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.
Sala 1
18:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Ula S.

Poniedziałek

  • Ula S.
    18:00

Czwartek

  • Ula S.
    18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Sala 1
19:00
Wolne miejsca:

Dostępne

Zajęcia prowadzi:
Agnieszka T.

Środa

  • Agnieszka T.
    19:00