PON-PT: 06:30-22:30  ·  SOB: 08:00-20:00  ·  NIE: 09:00-18:00 KONTAKT: 517 850 906     
Menu

Psychodietetyk

Paweł

Paweł

Emilia

Emilia

Piotr S.

Piotr S.

Marek

Marek

Piotr N.

Piotr N.

Ania C.

Ania C.

Ania D.

Ania D.

Edyta

Edyta

Gosia

Gosia

Aaron

Aaron

Marta

Marta

Janetta

Janetta

 • Paweł
 • Emilia
 • Piotr S.
 • Marek
 • Piotr N.
 • Ania C.
 • Ania D.
 • Edyta
 • Gosia
 • Aaron
 • Marta
 • Janetta
 • Paweł

  Paweł Pruszyński od 2015 r. pracuje w Fitness Klubie Multifit. Od 2013 r. pełni służbę w Państwowej Straży Pożarnej, obecnie na stanowisku kierownika sekcji kwatermistrzowsko-technicznej. Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, Politechniki Białostockiej, Universidade da Beira Interior w Portugalii, Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Ukończył kolejno studia na kierunkach: Inżynieria Bezpieczeństwa Pożarowego, Informatyka, Computer Science, Automatyka i Robotyka. Poza bogatym wykształceniem ukończył wiele kursów sportowych: instruktora kulturystyki, fitness, dietetyki, suplementacji i trenera personalnego. Na siłowni trenuje od kilkunastu lat, sporty siłowe są jego pasją. Zawsze obecny na wydarzeniach i targach sportowych związanych z branżą fitness, kulturystyką i sportami walki. Należy do Tytan Team - drużyny mistrzów świata Bench Press, czynny zawodnik na zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Na swoim koncie posiada wiele pucharów, medali, statuetek i dyplomów z mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, optymalnie dobierając trening, dietę i suplementację. Jego motto jest ściśle związane z pracą, którą wykonuje: „Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”
 • Emilia

  Jest fanką kształtowania sylwetki poprzez trening siłowy i zdrowego stylu życia. Przekonana jest, że dbanie o sylwetkę to też trening umysłu, walka ze słabościami, z niezdrowymi nawykami. Swoją wieloletnią pasję zdobywania praktycznej wiedzy jak umiejętnie, bezpiecznie trenować, uzupełniła kursami m.in. Trenera personalnego w Akademii Kulturystyki, Fitness i Trójboju siłowego w Warszawie. Do klubu Multifit wprowadziła swoje autorskie zajęcia siłowe MultiWorkout, które kieruje zarówno do Pań jak i do Panów, dla osób początkujących jak i zaawansowanych, gdyż ćwiczenia można wykonywać w dopasowanej dla siebie intensywności z dopasowanym ciężarem. "Możesz więcej niż Ci się wydaje!"
 • Piotr S.

  Instruktor Medycznego Treningu Terapeutycznego Międzynarodowej Akademii Edukacji Medycznej, absolwent Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka, masażysta oraz terapeuta manualny. Posiada ponad 13 letni staż treningowy i sam na sobie poczuł jak kontuzja potrafi wyłączyć człowieka z aktywności fizycznej. Zwolennik Holistycznego podejścia do ciała ludzkiego, oraz ciągłej edukacji i samodoskonalenia. Trening osób z bólem kręgosłupa, dysfunkcją stawów jak i różnymi jednostki chorobowymi jest dla Piotra źródłem satysfakcji i motywacji . Jego Motto to: Ból i choroby nie są przeszkodą, a WSKAZANIEM do celowej i przemyślanej aktywności fizycznej.
 • Marek

  Instruktor ćwiczeń siłowych Pracę w Fitness Klubie Multifit rozpoczął w 2005 roku. Ukończył kurs instruktora rekreacji ruchowej i fitness o specjalności: ćwiczenia siłowe. Instruktor samoobrony, adept i pasjonat również wschodnich sztuk walki. Kocha pracę z ludźmi - komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, w łatwy sposób nawiązuje kontakty i szybko zjednuje sobie sympatię klientów. Pełen zapału i energii, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy skutecznie pomaga swoim podopiecznym w zdobyciu upragnionego celu. Jego motto: ''Trening to wyzwanie, które zawsze kończy się sukcesem''.
 • Piotr N.

  Jego przygodę z zawodem trenera rozpoczęła lektura książki z zakresu kulturystki, która okazała się prawdziwą inspiracją, motywując do kompleksowego rozwoju w tej dziedzinie. Instruktor ćwiczeń siłowych nieustannie rozwijający widzę w tej dziedzinie. Uważa, że wszelkiego rodzaju aktywność opiera się przede wszystkim na wiedzy, a kluczem do sukcesu jest racjonalne podejście do specyfiki treningu poprzez poznanie możliwości swojego organizmu. Jego zdaniem optymalny trening to taki, po którym mamy siłę na kolejny. Osoba posiadająca wiele pasji, oczytana, otwarta, emanująca pozytywną energią. Przez kilka lat związany z badmintonem. Członek AZS Politechniki Białostockiej w ramach sekcji badmintona. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie odbywających się cyklicznie w Suwałkach. Jego motto: ''Motywacja i wytrwałość kluczem do aktywnego i zdrowego stylu życia''.
 • Ania C.

  Absolwentka Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Instruktor fitness ze specjalnością aerobik. Fitness to jej pasja i sposób na równowagę życiową. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku 10 lat od tańca nowoczesnego, potem był taniec towarzyski, balet, w międzyczasie lekkoatletyka, jednak największą pasją okazał się aerobik. Swoje doświadczenie instruktorskie zdobyła na licznych konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Specjalizuje się zarówno w dynamicznych jak i spokojnych formach aerobiku. Prowadzenie zajęć - podczas których zaraża klientów swoją energią i uśmiechem - daje jej wiele satysfakcji. Szczególną uwagę przywiązuję do prawidłowej techniki i zasad wykonywania ćwiczeń. Profesjonalizm, dokładność, optymizm i motto: ''Daj z siebie wszystko'' towarzyszą jej na co dzień.
 • Ania D.

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki od 1999 r., w Fitness Klubie Multifit od 2002 r., uczestnik wielu szkoleń i warsztatów Szkół Fitness: Reebok University, IFAA, Open Mind Health and Fitness Idea, Inka Szymański, Euro Fitness School. Niezwykle wszechstronna, prowadzi wiele różnych rodzajów zajęć - step, Reebok Bar, Body Sculpt, Body Art., Pilates, zajęcia z piłkami i wiele innych. Bardzo wysoko oceniana i lubiana przez klientów za swój profesjonalizm i entuzjazm. Prowadząc intensywne zajęcia potrafi doskonale uwolnić pokłady drzemiącej w nas energii.
 • Edyta

  Instruktor fitness / ćwiczeń siłowych Pracę w fitness klubach jako instruktor fitness / ćwiczeń siłowych rozpoczęła 8 lat temu. Ukończyła szkolenia i warsztaty w liczących się szkołach fitnessu w Polsce: Open Mind Health, Inka Szymański, Reebok University. Dysponując dużym doświadczeniem, nieustannie podnosi swój poziom kwalifikacji - obecnie doskonali znajomość Pilates. Praca instruktora fitness / ćwiczeń siłowych jest jej pasją życiową. Kocha pracę z ludźmi, swoją energię stara się przekazywać każdemu ćwiczącemu, mobilizując do dobrej dawki wysiłku. W treningach personalnych pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić i wymodelować sylwetkę, a także uzyskać dobre samopoczucie.
 • Gosia

  Od najmłodszych lat związana ze sportem. Fitness i taniec to jej ogień. Pierwsze kroki stawiała z zespołem tanecznym ATOM, wielokrotnym mistrzem i finalistą konkursów tanecznych na arenie Polski. Chwilę później pojawił się fitness. Uwielbia pracę z ludźmi, a największą radość sprawiają jej uśmiechnięci i zadowoleni z zajęć oraz efektów klienci. Uwielbia dynamiczne formy aerobiku, a ukojenie dla ciała i duszy odnajduje w jodze. Jej motto życiowe - ''Chcieć to móc''!
 • Aaron

  Instruktor Zumba Fitness Swoją historię z tańcem rozpoczął w wieku 12 lat kiedy zaczął uczęszczać na zajęcia Locking i Breakdance. W pewnym momencie zetknął się z Zumbą i tam zaraziła go panująca energia i radość, a także wykorzystanie wielu stylów tańca. Od tej pory zaangażował się w tą formę tańca i fitness. W 2016 roku występował w formacji „Cuban Flow", która wykorzystuje między innymi style: Salsa kubańska i reggaeton. Ukończył kurs instruktorski Zumba Fitness oraz Fitness i stara się robić postępy uczęszczając w wielu szkoleniach i warsztatach. Pragnie dzielić tą wiedzę z innymi i przekazywać na zajęciach wiele pozytywnej energii.
 • Marta

  Instruktor tańca, tancerka, animatorka imprez, choreograf, absolwentka Bezpieczeństwa Narodowego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku, właścicielka firmy "AtraM". Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od rytmiki i baletu. W szkole podstawowej zauroczyła się tańcem towarzyskim oraz pływaniem. Trenowała taniec współczesny w Klubie "Kalina" i zaczęła swoje pierwsze występy na koncertach, ogólnopolskiej imprezie rozrywkowo-medialnej WOŚP oraz udział w teledyskach. Przełomowym momentem okazało się dołączenie do zespołu "ATOM" Cheerleaders - wielokrotnych finalistek turniejów i mistrzostw Cheerleaders Polski i Europy. Uczestniczyła w wielu konwencjach fitness w Polsce, Anglii i USA oraz warsztatach Sexy Dance w Szkole OMR. Tworzyła choreografię na koncerty oraz inne imprezy okolicznościowe. Od 2011 roku instruktor Zumby a od 2015 roku instruktor Salsation. W dalszym ciągu szkoli się i uczestniczy w wielu warsztatach tanecznych. Kocha taniec - to jej wieczna pasja - muzykę i ludzi.
 • Janetta

  Absolwentka Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, od ponad 20 lat aktywnie związana z tematyką zagadnień dietetycznych oraz różnorodnymi formami aktywności fizycznej. Poprzez regularny udział w specjalistycznych szkoleniach / konferencjach naukowych stale poszerza swoją znajomość z zakresu psychodietetyki. Na co dzień prowadzi konsultacje w swoim Klubie Fitness Pretty Woman przy ul. Żeromskiego 1A lok. 8U.
 • Paweł
 • Emilia
 • Piotr S.
 • Marek
 • Piotr N.
 • Ania C.
 • Ania D.
 • Edyta
 • Gosia
 • Aaron
 • Marta
 • Janetta
back to top

Fitness Klub "Multifit"

15-223 Białystok
ul. Mickiewicza 44

tel. 517 850 906

tel. 85 741 50 70

fax. 85 741 51 70

email: info@multifit.com.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt.: 6:30-22:30

sobota: 08:00-20:00

niedziela: 09:00-18:00