PON-PT: 06:30-22:30  ·  SOB: 08:00-20:00  ·  NIE: 09:00-18:00 KONTAKT: 517 850 906     
Menu

Oferta dla firm

W dzisiejszej gospodarce dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, jako element zarządzania personelem, staje się kluczem do wzrostu efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstwa, poprawy wizerunku oraz oszczędności finansowych. Koresponduje z tym główny cel Fitness Klubu Multifit, jakim jest promowanie aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia. Najatrakcyjniejsze oferty kierujemy do instytucji i przedsiębiorstw, które pragną zadbać o swoich pracowników i propagować wśród nich aktywny styl życia.

Powody, dla których warto kupić karnety do Fitness Klubu Multifit dla pracowników:

  • Pracownik, który otrzymuje karnet od pracodawcy, odbiera to jako wyróżnienie i nagrodę, przez co czuje się bardziej związany z firmą. Jest to doskonały sposób motywowania i utrzymania najlepszych pracowników, oraz stałego zwiększania ich efektywności.
  • Karnet jest inwestycją w zdrowie pracownika, który czuje, że firma troszczy się o niego i myśli o nim w długiej perspektywie (nie trzeba dodawać korzyści dla firmy, jakie wynikają z obniżenia poziomu absencji chorobowej oraz obniżenia poziomu tzw. nieefektywnej obecności w pracy).
  • Poprawa samopoczucia pracownika skutkuje obniżeniem poziomu stresu oraz poczucia presji w miejscu pracy i zmniejszeniem ilości konfliktów w zespole, co wydatnie poprawia atmosferę w firmie.
  • Wspólne ćwiczenie jest również doskonałą formą integracji pracowników.

Jak pokazują badania przeprowadzone dla National Institute of Health, ponad 78% firm, które zdecydowały się na regularne wykupywanie karnetów do klubu fitness dla swych pracowników, odnotowało poprawę swych wyników. Podejście takie stosują wielkie światowe koncerny, jak np. Toyota, które podążając za wzrostem wydajności pracy, zwracają uwagę na kondycję zdrowotną swoich pracowników. Zbyt duża absencja, a także spadająca efektywność pracy poszczególnych osób, stały się bezpośrednią przyczyną uruchomienia aktywnych programów zdrowotnych. Również w Polsce firmy coraz częściej decydują się na taką formę nagradzania swych pracowników, a w Białymstoku jest wiele instytucji i przedsiębiorstw wykupujących karnety do Fitness Klubu Multifit.

Formularz:
Zapraszamy do wypełnienia krótkiego niezobowiązującego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa firmy atrakcyjną ofertę. Formularz

back to top

Fitness Klub "Multifit"

15-223 Białystok
ul. Mickiewicza 44

tel. 517 850 906

tel. 85 741 50 70

email: info@multifit.com.pl

Aktualne godziny otwarcia:

pon.-pt.: 6:00-13:00  15:45-21:00

sobota: 08:00-18:00

niedziela: 09:00-15:00