PON-PT: 06:30-22:30  ·  SOB: 08:00-20:00  ·  NIE: 09:00-18:00 KONTAKT: 517 850 906     
Menu

Areobik

1
20170331 193057

Regularny trening aerobowy zwiększa odporność organizmu, dotlenia go, polepsza wchłanianie tlenu i wykorzystanie wapnia, czyli zapobiega osteoporozie, uaktywnia nasz naturalny system obrony przed wolnymi rodnikami, zapobiega utracie jędrności ciała. To doskonały sposób, by schudnąć i wymodelować sylwetkę. Wybierając rodzaj ruchu ważne jest, co chcemy osiągnąć: utrzymać kondycję, odprężyć się, czy schudnąć.

    Sala do aerobiku w Fitness Klubie MULTIFIT przez 7 dni w tygodniu od wczesnych godzin do wieczora tętni życiem. Doskonałe warunki ćwiczeń zapewniają:
  • klimatyzowana sala
  • specjalistyczna antypoślizgowa i amortyzująca wstrząsy wykładzina, zapewniająca ćwiczącym komfort i chroniąca przed urazami stawów
  • bogate wyposażenie dodatkowe: piłki body ball, stepy reebok, tubingi, obciążniki do kostek, hantelki, hiszpańskie maty "Pavi Gym" z systemem ochrony antybakteryjnej

Program zajęć jest różnorodny. Odpowiada możliwościom osób początkujących jak i ambicjom bardziej zaawansowanych. Oczywiście istnieje mnóstwo podziałów i rodzajów aerobiku. O doborze zajęć odbywających się w klubie MULTIFIT zadecydowały obserwacje oparte na opinii osób ćwiczących: począwszy od ćwiczeń wymagających mniej wysiłku, ale wciąż efektywnych, jak np. stretching/joga, aż po formy bardzo intensywne, jak np. step.

 

PILATES - to system celowych ruchów, kontroli oddechu, dążenia do harmonii, poprawiania wytrzymałości, elastyczności ciała. Pilates wzmacnia brzuch, dolną część kręgosłupa, pośladki, buduje bardzo silne centrum jako podstawę każdego ruchu. Instruktorzy stale nakazują ściągać brzuch, pośladki - a technika Pilatesa sama w sobie wymaga precyzji i kontroli, ciągłej pracy wielu grup mięśniowych. Pilates pracuje mocno głęboko w ciele wynajdując wyizolowane mięśnie, odkrywa je i koryguje nierówności. Pilates stanowi również doskonałe uzupełnienie w rehabilitacji, wykorzystywany jest w terapii. Dodatkową atrakcją są elementy jogi, prowadzone w układach choreograficznych. Takie ćwiczenia mają na celu korzystne wpłynięcie na układ krążenia i serce, jak również ujędrnienie, uelastycznienie i wzmocnienie ciała oraz kształtowanie brzucha i talii przy jednoczesnej pracy nad rzeźbą całego ciała.

JOGA - forma ruchu mająca na celu odblokowanie kanałów energetycznych, dających witalność. Praca nad powiększeniem zakresu ruchomości w stawach, wydłużaniem mięśni i ścięgien, prawidłowym przebiegiem faz oddychania.

GIMNASTYKA WYSZCZUPLAJĄCA - zestaw ćwiczeń mieszanych mający na celu wyszczuplenie sylwetki oraz wzmocnienie poszczególnych mięśni ciała. Podczas zajęć poprawiamy kondycję i koordynację ruchową. Forma ćwiczeń skierowana szczególności do osób mających problemy z nadwagą i kręgosłupem, starszych, nie przepadających za układami choreograficznymi.

BUP - BRZUCH / UDA / POŚLADKI - forma ćwiczeń siłowych wzmacniających odpowiednie partie mięśniowe. Spalanie tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie jest najczęściej magazynowana. ćwiczenia rozciągające.

MULTI WORKOUT - Cel: wzmocnić całe ciało, kształtować sylwetkę, wyrzeźbić mięśnie, poprawić kondycję. Trening siłowy w postaci obwodowej. Krótkie przerwy i stałe zwiększanie obciążenia w trakcie zajęć.
Podstawą jest nauka techniki wykonywanych ćwiczeń. Podczas treningu zaangażowana do pracy jest większość grup mięśniowych, poprzez ćwiczenia typu: martwy ciąg, przysiady, wiosłowanie, wyciskanie sztangi na barki, klasyczne pompki, unoszenia, uginanie przedramion na biceps i triceps, różnego rodzaju ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha oraz elementy interwałowe. Trening zarówno dla Pań jak i Panów, dla osób początkujących jak i zaawansowanych, gdyż ćwiczenia można wykonywać w dopasowanej dla siebie intensywności z dopasowanym ciężarem.

ZAJĘCIA Z SYSTEMEM TAŚM PODWIESZANYCH TYPU TRX - prowadzone wyłącznie przez certyfikowanych instruktorów TRX, pozwalają wysmuklić sylwetkę, zbudować siłę. Są też na tyle bezpieczne, że stanowią świetną formę aktywności fizycznej dla ludzi z problemami kręgosłupa, a niekiedy potrafią być świetną zaawansowaną rehabilitacją po urazach przebytych w przeszłości.

TRENING METABOLICZNY - Trening podzielony na dwa elementy: fazę wyższego i niższego tętna w trakcie wykonywania ćwiczeń. Zajęcia mają na celu przyspieszyć metabolizm, zwiększyć kondycję i wzmocnić mięśnie. Połączenie treningu wzmacniającego z wytrzymałościowym. Rozgrzewka 6 minut, część główna 30 minut, 15 minut rozciągania po treningu.

ZUMBA - połączeniem tańca i aerobiku z latynoamerykańską i międzynarodową muzyką. Dzięki prostym krokom tanecznym powstał dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness.Zajęcia składają sie z szybkich i wolnych rytmów, stosowane kroki taneczne są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki: pośladki, nogi, dolne partie pleców, brzuch i ramiona.
Aby opanować Zumbę niekonieczna jest znajomość kroków tanecznych, dlatego nie tylko osoby tańczące odnajdują się w tych zajęciach. Podczas zajęć powstaje luźna atmosfera zabawy co dodaje odwagi nietańczącym, nowo dołączającym do grupy i tym którzy do tej pory nie przepadali za zajęciami fitness.

SALSATION - jeden z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański. Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności - dlatego w nazwie użyte zostało słowo "sensation", oznaczające odczucia i wrażenia. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.

TRENING OBWODOWY (ACT) - opiera się na ćwiczeniach aerobowych z obciążeniem lub bez. Ma on na celu zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, zwiększenie siły oraz wytrzymałości.

REEBOK BAR - Zajęcia o maksymalnej intensywności. Jest to połączenie treningu wytrzymałościowego z siłowym. Powoduje wyszczuplenie sylwetki, wzrost siły i wytrzymałości mięśni, bez widocznego zwiększania ich obwodów. Trening ten jest najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem na osiągniecie wysokiej formy. Według badań naukowych, wzmożone spalanie kalorii trwa jeszcze 12 godzin po zakończeniu treningu.

BODY PERFECT - trening siłowo-wytrzymałościowy, o średniej intensywności. Najlepszy i najbardziej skuteczny sposób na szybkie wyrzeźbienie całego ciała i pozbycie się tkanki tłuszczowej.

STEP - polega na rytmicznym wchodzeniu na specjalną platformę, kroki są ułożone w sekwencje, dzięki czemu ćwiczenia nie są monotonne. Step wymaga dobrej koordynacji ruchów oraz poczucia rytmu. Wysokość stepu podczas ćwiczeń może być różna i uzależniona jest od kondycji i stopnia opanowania sekwencji kroków. Rezultat to zgrabne uda i jędrne pośladki.

 INTERVALL AEROBIK - naprzemienne łączenie aerobiku typu "hi-lo" o dużej intensywności z ćwiczeniami wzmacniającymi (body sculpt) o małej intensywności. Zaletą jest wykonanie większej pracy fizycznej w podobnym czasie. Poprawia kondycję, wzmacnia układ krążenia.

back to top

Fitness Klub "Multifit"

15-223 Białystok
ul. Mickiewicza 44

tel. 517 850 906

tel. 85 741 50 70

email: info@multifit.com.pl

Aktualne godziny otwarcia:

pon.-pt.: 6:30-22:00

sobota: 08:00-20:00

niedziela: 09:00-18:00