PL eng

SiłowniaPobierz darmowe wejście


Siłownia w Fitness Klubie MULTIFIT to klimatyzowane pomieszczenia z sześćdziesięcioma stanowiskami do ćwiczeń siłowych, wyposażone w profesjonalny i nowoczesny sprzęt firm Technogym (Selection Line) i Olimp. W sekcji tzw. "wolnych obciążeń" znajdują się m.in. wygodne ławeczki Technogym z linii Pure Strength, z regulacją od kąta ujemnego -8 stopni do +85 stopni, oraz sztangielki uretanowe Technogym z obrotowymi uchwytami, o ciężarze do 50 kg.

Bogato wyposażona sekcja aerobowa to bieżnie, steppery, trenażery eliptyczne, ergometr wioślarski, "vario", rowery stacjonarne poziome i pionowe oraz przyrządy "wave" do treningu pośladków i ud. Trening na tych urządzeniach zwiększa ogólną sprawność układu sercowo-naczyniowego, a zarazem jest najlepszym sposobem na szybkie spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wszystkie przyrządy utrzymują tętno na poziomie optymalnym bądź do spalania tkanki tłuszczowej, bądź do poprawy kondycji i wydolności układu krążenia, co jest możliwe dzięki specjalnemu oprogramowaniu, jak też elektronicznej kontroli intensywności treningu i ciągłemu pomiarowi pracy serca przy pomocy sensorów oraz nadajników typu Polar.

Wszystkim Klientom oferujemy opracowane przez nas różnorodne programy treningowe (dla kobiet i mężczyzn, dostosowane do stopnia zaawansowania i indywidualnych potrzeb). Bieżących konsultacji w zakresie ćwiczeń i zagadnień dietetycznych udzielają nasi doświadczeni instruktorzy.

Ważną rolę odgrywają treningi personalne, stanowiące usługę o całkowicie indywidualnym charakterze. Wybrany przez Klienta trener zajmuje się we wszechstronny sposób opracowanym szczegółowo treningiem, prezentując i nadzorując wykonywanie ćwiczeń indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klienta. Trener obserwuje uważnie skuteczność dobranych ćwiczeń i na bieżąco dokonuje ich modyfikacji, w celu uzyskania jak najlepszych efektów w optymalnym czasie. Trener ustala indywidualnie dostosowaną do danego organizmu dietę i monitoruje jej wpływ zarówno na kształtowanie sylwetki jak też samopoczucie Klienta. W celu skorzystania z opcji treningu personalnego należy zgłosić się bezpośrednio do trenera lub recepcji klubu.

Atrakcyjną formę ćwiczeń grupowych prowadzonych na siłowni, stanowią zajęcia Fitness Circuit, które wykorzystują przyrządy siłowe i aerobowe. Zajęcia te skutecznie likwidują tkankę tłuszczową i podwyższają metabolizm, poprawiają kondycję, wzmacniają i ujędrniają całe ciało.

Nad funkcjonowaniem siłowni czuwa oraz udziela porad, siedmiokrotny Mistrz Polski w kulturystyce, sędzia I klasy krajowej w kulturystyce i fitness, Artur Sidoruk - właściciel Fitness Klubu Multifit.Hosting: Szu.pl