PL eng


INSTRUKTORZY SIŁOWNI


Maciek
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Wydział w Białej Podlaskiej. Instruktor fitness, poza tym instruktor piłki nożnej, ręcznej i siatkowej oraz Specjalista do spraw żywienia, dietetyki i zdrowego stylu życia. Pasjonat sportu, wiecznie głodny ruchu i nowej porcji wiedzy. Po studiach ukończył szkolenia OM Kettlebells, OM Powergym, a także ICG Basic Level. Chętnie pracuje z osobami w różnym wieku. Optymista, twierdzi, że wszystko można osiągnąć systematyczną pracą. Na co dzień nigdy się nie poddaje i stale podnosi sobie poprzeczkę. Wiecznie naładowany energią, chętnie się nią dzieli. W życiu kieruje się przysłowiem: “Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć”.


Marek
Instruktor ćwiczeń siłowych
Pracę w Fitness Klubie Multifit rozpoczął w 2005 roku. Ukończył kurs instruktora rekreacji ruchowej i fitness o specjalności: ćwiczenia siłowe. Instruktor samoobrony, adept i pasjonat również wschodnich sztuk walki. Kocha pracę z ludźmi - komunikatywny, zawsze uśmiechnięty, w łatwy sposób nawiązuje kontakty i szybko zjednuje sobie sympatię klientów. Pełen zapału i energii, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy skutecznie pomaga swoim podopiecznym w zdobyciu upragnionego celu. Jego motto: "Trening to wyzwanie, które zawsze kończy się sukcesem".


Paweł
Absolwent Automatyki i Robotyki, instruktor kulturystyki, trener personalny, na co dzień Strażak- ratownik w Państwowej Straży Pożarnej. Sport stawia na pierwszym miejscu. Zawsze chętnie pomoże udzielając porad dietetycznych i treningowych. Twierdzi, że pomaganie to całe jego życie. W pracy zawsze pogodny i uśmiechnięty, kieruje się przede wszystkim wielkim doświadczeniem praktycznym, zdobytym przez ponad 10- letnie treningi w kilkunastu klubach Fitness. Ukończył wiele kursów i szkoleń, między innymi: instruktora kulturystyki i trenera personalnego. Ciągle poszerza swoją wiedzę na temat ćwiczeń siłowych i zdrowego trybu życia. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, optymalnie dobierając trening, dietę i suplementację. Jego motto jest ściśle związane z pracą, którą wykonuje: „Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”


Piotr
Jego przygodę z zawodem trenera rozpoczęła lektura książki z zakresu kulturystki, która okazała się prawdziwą inspiracją, motywując do kompleksowego rozwoju w tej dziedzinie. Instruktor ćwiczeń siłowych nieustannie rozwijający widzę w tej dziedzinie. Uważa, że wszelkiego rodzaju aktywność opiera się przede wszystkim na wiedzy, a kluczem do sukcesu jest racjonalne podejście do specyfiki treningu poprzez poznanie możliwości swojego organizmu. Jego zdaniem optymalny trening to taki, po którym mamy siłę na kolejny. Osoba posiadająca wiele pasji, oczytana, otwarta, emanująca pozytywną energią. Przez kilka lat związany z badmintonem. Członek AZS Politechniki Białostockiej w ramach sekcji badmintona. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie odbywających się cyklicznie w Suwałkach. Jego motto: „Motywacja i wytrwałość kluczem do aktywnego i zdrowego stylu życia”.


Artur Sidoruk
Artur Sidoruk prowadzi Fitness Klub Multifit i sprawuje pieczę nad opieką instruktorską w Multificie. Artur jest absolwentem Wydziału Prawa Filii Uniwersytetu Warszawskiego, od ponad 36 lat pasjonuje się ćwiczeniami siłowymi i zdrowym stylem życia. Jest aktywnym sędzią kulturystyki i fitness, a w latach minionych był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce, zdobywając łącznie 7 złotych medali w kategorii 80 kg i par mieszanych (z Ewą Bondar). Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy i świata, jako instruktor wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski, pomógł też skutecznie wielu osobom ćwiczącym amatorsko zmienić sylwetkę i poprawić swoje zdrowie. Jego wieloletnie doświadczenie i stale poszerzana wiedza w zakresie treningu oraz zasad racjonalnego odżywiania, są gwarantem zapewnienia sukcesu w osiągnięciu przez ćwiczących wymarzonego celu.

INSTRUKTORZY FITNESS


Ania
Absolwentka Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Instruktor fitness ze specjalnością aerobik. Fitness to jej pasja i sposób na równowagę życiową. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w wieku 10 lat od tańca nowoczesnego, potem był taniec towarzyski, balet, w międzyczasie lekkoatletyka, jednak największą pasją okazał się aerobik. Swoje doświadczenie instruktorskie zdobyła na licznych konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Specjalizuje się zarówno w dynamicznych jak i spokojnych formach aerobiku. Prowadzenie zajęć - podczas których zaraża klientów swoją energią i uśmiechem - daje jej wiele satysfakcji. Szczególną uwagę przywiązuję do prawidłowej techniki i zasad wykonywania ćwiczeń. Profesjonalizm, dokładność, optymizm i motto: "Daj z siebie wszystko" towarzyszą jej na co dzień.


Edyta
Instruktor fitness / ćwiczeń siłowych
Pracę w fitness klubach jako instruktor fitness / ćwiczeń siłowych rozpoczęła 8 lat temu. Ukończyła szkolenia i warsztaty w liczących się szkołach fitnessu w Polsce: Open Mind Health, Inka Szymański, Reebok University. Dysponując dużym doświadczeniem, nieustannie podnosi swój poziom kwalifikacji - obecnie doskonali znajomość Pilates. Praca instruktora fitness / ćwiczeń siłowych jest jej pasją życiową. Kocha pracę z ludźmi, swoją energię stara się przekazywać każdemu ćwiczącemu, mobilizując do dobrej dawki wysiłku. W treningach personalnych pomaga zrzucić zbędne kilogramy, ujędrnić i wymodelować sylwetkę, a także uzyskać dobre samopoczucie.


Gosia
Od najmłodszych lat związana ze sportem. Fitness i taniec to jej ogień. Pierwsze kroki stawiała z zespołem tanecznym ATOM, wielokrotnym mistrzem i finalistą konkursów tanecznych na arenie Polski. Chwilę później pojawił się fitness. Uwielbia pracę z ludźmi, a największą radość sprawiają jej uśmiechnięci i zadowoleni z zajęć oraz efektów klienci. Uwielbia dynamiczne formy aerobiku, a ukojenie dla ciała i duszy odnajduje w jodze. Jej motto życiowe - "Chcieć to móc"!
Hosting: Szu.pl