PL eng

AerobikPobierz darmowe wejście


Regularny trening aerobowy zwiększa odporność organizmu, dotlenia go, polepsza wchłanianie tlenu i wykorzystanie wapnia, czyli zapobiega osteoporozie, uaktywnia nasz naturalny system obrony przed wolnymi rodnikami, zapobiega utracie jędrności ciała. To doskonały sposób, by schudnąć i wymodelować sylwetkę. Wybierając rodzaj ruchu ważne jest, co chcemy osiągnąć: utrzymać kondycję, odprężyć się, czy schudnąć.

Sala do aerobiku w Fitness Klubie MULTIFIT przez 7 dni w tygodniu od wczesnych godzin do wieczora tętni życiem. Doskonałe warunki ćwiczeń zapewniają:

  • klimatyzowana sala
  • specjalistyczna antypoślizgowa i amortyzująca wstrząsy wykładzina, zapewniająca ćwiczącym komfort i chroniąca przed urazami stawów
  • bogate wyposażenie dodatkowe: piłki body ball, stepy reebok, tubingi, obciążniki do kostek, hantelki, hiszpańskie maty "Pavi Gym" z systemem ochrony antybakteryjnej

Program zajęć jest różnorodny. Odpowiada możliwościom osób początkujących jak i ambicjom bardziej zaawansowanych. Oczywiście istnieje mnóstwo podziałów i rodzajów aerobiku. O doborze zajęć odbywających się w klubie MULTIFIT zadecydowały obserwacje oparte na opinii osób ćwiczących: począwszy od ćwiczeń wymagających mniej wysiłku, ale wciąż efektywnych, jak np. stretching/joga, aż po formy bardzo intensywne, jak np. step.


Hosting: Szu.pl